שם:   טלפון:   אימייל:  
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית לבית הדייר! אנו מעצבים ארונות אמבטיה תחתונים, עליונים ומגירות תואמות! אנו עובדים רק על בסיס פיתוחים אדריכליים. מעצבים אצלנו אדריכלים מהשמות הגדולים בשוק הישראלי והעולמי. ארונות אמבטיה שאנו משווקים כוללים המון אביזרי איכות שאנו בטוחים כי הייתם מבקשים להביא לבתיכם בשביל לחולל שינוי בחדר הרחצה שלכם.

ארונות מותאמים עיצובית ופונקציונלית לכיור שלכם

אנו ננצל את מבנה הכיור שלכם בשביל לחולל שינוי באמצעות ארונות אמבטיה. אם השיש של הכיור שלכם נמוך, נתמקד בהתקנת ארונות תחתונים על מנת שיהיה לכם יתרון בגחינה כלפי מטה לבר הכיור. אם השיש של הכיור שלכם גבוה, נתקין את הארונות למעלה מאותה סיבה. כך או כך, אנו נתקין את הארונות משני צדי המתרס של הכיור, אך נתמקד בצד אליו יש לכם גישה יותר נוחה, ובו נטמיע לפחות 60% מפתחי הארונות שיהיו לכם. בדרך זו השימוש בכיור ובארון יהיה תואם ולא סותר.

שימוש בחומרי איכות המיועדים לשילוב במקלחות

כידוע, נושא העץ המתקלף או לוח ה- MD5 הלא עמיד אינו ה- ISSUE המרכזי כאן. חומרי איכות הם חומרים המיועדים, מכל בחינה שהיא לשימוש בחדרי שירות רטובים כמו חדר האמבטיה. ישנם חומרים מאד עמידים, אבל שהמגע עם מים גורם להם להפיץ ריח רע (למשל תחליפי עץ שעברו סינתזה מלאכותית, ואפילו עצים אמתיים שעברו אותה עם הכשרה שלא מתאימה לחדרי אמבטיה), ולשם אנו כמובן לא נביא אתכם. אנו נספק לכם חומרים עמידים שתענוג יהיה להשתמש בהם בחדר האמבטיה.

הפרזול – הדובדבן בקצפת העיצוב: לא מומלץ להתפשר על ידיות הארון שלכם

ידית הארון היא אביזר קטן שנדמה לנו כלא משמעותי. בכלל, רובנו לא צריכים בכלל טכנאי ארונות בשביל להחליפו. מדובר בהברגה פשוטה וקלה מאד. אבל דווקא הרכיב הפשוט והתמים הזה יכול לחולל שינוי אמתי בעיצוב החדר. הוא רכיב חזיתי ולא עורפי, ולכן הוא נראה לעיני כל. כפי שלא הייתם קונים ליקר/ה לכם מכל יהלום שלא מתאים לתכשיט שלו, לא הייתם קונים ידית שלא מתאימה לעיצוב חדר האמבטיה ובפרט לארון שנבחר. אצלנו כל ידית מתאימה בדיוק לארון. אם תפקידו את מלאכת עיצוב חדר האמבטיה שלכם בידינו, רק ידיות מתאימות לו יהיו חלק מסט האבזור שלו.