שם:
טל':
אימייל:
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!
 

ארונות לבנים

אם עד לא מזמן, הצבעים הכהים שלטו ברהיטים השונים שלנו, כמו ארונות כהים, מזנונים ושולחנות לסלון ואפילו בחדרי השינה הצבע הכהה היה יותר באופנה, היום, השתנו פני הדברים וריהוט בצבע לבן, כבש את אופנת הרהיטים. בגלל שבארץ, יש חללים קטנים בחדרים , ניתן למצוא פרטי ריהוט בצבע לבן, כמו למשל ארונות לבנים שמקנים בחללים השונים תחושה של מרחב ונוחות. חשוב כי הקירות, יהיו צבועים בצבעים מנוגדים, מה שלא יגרום לריהוט בחדר כמו ארונות לבנים "להיבלע" בחדר שבו הקיר יהיה בצבע לבן. הרבה יתר נקי ונעים לעין, כאשר בחדרי הילדים וחדר השינה שלכם יש ארונות לבנים. ההרגשה של טהור, לבן מקנה הרגשה נעימה יותר. ניתן להוסיף לארונות הלבנים, כל מיני פרזול, מגירות שיקנו לנו נוחות ונגישות בארון הבגדים שלנו. ללא ספק מראה רגוע ונעים יותר הוא באמצעות רכישת ארונות לבנים.

 

עיצוב ארון לבןארונות לבנים

ארונות לבנים במטבחים של שיין דור

גם במטבח, ניתן למצוא היום כי רבים החליטו להחליף את ארונות המטבח הכהים שלהם ולהחליפם עם ארונות לבנים.  מטבחים מודרניים, הם לרוב בצבע לבן, גם מטבחי פרובנס בעלי פיתוחים אמנותיים, ניתן למצוא גם בצבע לבן.  מי שחושב כי ארונות לבנים דורשים יותר ניקוי, אז ההיפך הוא הנכון, דווקא ארונות כהים יותר, כל טביעת יד או כתם, נראה עליהם יותר. ניתן למצוא מגוון רב של דגמים, גדלים ברכישה של ארונות לבנים. תוכלו לסייר בהרבה אולמות תצוגה, בהם מוכרים את כל סוגי הארונות כמו למשל ארונות בגדים ולהתרשם מהדגמים השונים של ארונות בצבע לבן.

ארונות לבנים לשני המינים

היות והצבע הלבן, הינו צבע ניטרלי, הוא יכול להתאים גם לנשים וגם לגברים. זו הסיבה שניתן לראות היום דרישה רבה יותר לחדרי שינה זוגיים שמתאימים לשני המינים ויש בהם ארונות בצבע לבן כחלק בלתי נפרד משאר הריהוט בחדר השינה. ניתן להזמין ארונות בגדים בצבע לבן מנגריות שונות ולהתאימם לשאר הריהוט הלבן בחדר השינה, במידה ואינכם מוצאים ארון שיתאים בגודלו לקיר מסים בחדר השינה. גם חדר ארונות ניתן למצוא בצבע לבן למי שמעוניין בתחושה של חלל רחב יותר.

שיין דור ארונות מתמחים עשרות שנים בתחום הארונות ומייצרים ארונות לבנים מעוצבים המתאימים לכל לקוח ולקוח.

אתם מוזמנים לבחור ממגון הארונות שלנו ארון לבן המתאים לכם ביותר, לפניכם מוצגים ארון הזזה לבן, ארון בגדים לבן, ארון לבן מעוצב, ארון לבן מעץ מלא ועוד.

לקריאה נוספת: ארונות זכוכית