שם:
טל':
אימייל:
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!
 

ארונות  יוקרה

תחום הארונות, הוא תחום מורכב מאוד ויש להשקיע זמן ומחשבה. יש להתאים ארונות יוקרה איכותיים העשויים מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא שיחזיק מעמד הרבה זמן. יש למצוא את חנויות הרהיטים המתמחות בייצור ארונות יוקרה איכותיים. חשוב כי תהיה לכם אחריות על ארון יוקרה שתרכשו. יש להתאים את הארונות על פי הבגדים שיש לכם, אם יותר תלייה או יותר מדפים. ניתן למצוא ארונות יוקרה עם דלתות הזזה ומראות ובעיצוב ממש מרהיב. יש אפשרות להתקין תאורה לארונות ולמצוא דלתות מזכוכית חלבית ועוד עיצובים מיוחדים ומרהיבים.  ניתן לעצב ארונות יוקרתיים בעיצוב אישי. יש חנויות שבאות לקראת לקוחותיהם ומעצבות את הארונות על פי הצרכים והטעם של בלקוחות.

שיין דור - ארון בעיצוב יוקרתי

שיין דור ארונות מייצרים ומעצבים ארונות יוקרכה כבר עשרות שנים. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון ארונות יוקרה שיש לנו להציע, ולבחור ארון יוקרה המתאים לכם ביותר. מבחר הארונות שלנו מיוצרים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח - גודל, מבנה ופתרונות האחסון המורכבים בכל ארון מיוצרים כמו כפפה ליד.

עיצוב ארון יוקרהארונות יוקרתיים

חשוב כי ארונות בעיצוב יוקרה יהיו פונקציונליים ומעוצבים על פי שאר הריהוט בחדר. אם למשל הריהוט יהיה מודרני, יש למצוא ארונות יוקרתיים מודרניים ואם העיצוב הוא כפרי יש למצוא ארונות בעיצוב כפרי וכן הלאה.  יש לחשב את החלל שיתאים לארון. חשוב כי הארון לא יגזול מגודל החדר ויגרום למראה צפוף.  התהליך של בחירת ארונות, היא לא פשוט ויש להתייעץ עם המוכרים בחנות אך רק לאחר שהגעתם עם המידות המדויקות של החלל בו אתם מעוניינים להציב את הארון. יש לחשוב על פרקטיקה ועיצוב של חדר הארונות. יש הרבה ארונות עם עיצובים מיוחדים ומרהיבים. ניתן למצוא את הסגנון שיתאים לכם או לחדר הילדים שבו אתם מעוניינים להציב את הארון. חשוב כי תציינו מראש, למי מיועד הארון ואז, יוכלו להתאים לכם את סוגי הארונות לחדרים הרצויים.

 
ארונות לצרכים השונים
 
יש כאלה שמציבים ארון גם בהול של הבית לאחסון של חפצים שונים. ניתן להזמין ארון שיאחסן את החפצים השונים שלנו, למען שמירה על הסדר הטוב. תוכלו למצוא את הארון שלכם שיהיה מיועד לצרכים השונים והאישיים שלכם. ניתן להזמין ארון מנגריה, במידה ויש בעיה במבנה של הקיר או אם אתם מעוניינים להרכיב חדר ארונות שיהיה נוח לכם, היות והוא נמצא בנישה שבדיוק תתאים לכם ולמבנה של חדר השינה.