שם:   טלפון:   אימייל:  
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!

ארונות קיר

בארונות קיר יש כל מה שאתם צריכים בשביל לחולל שינוי אמתי בבית שלכם. הארון הוא מוצר שרק מלחשוב עליו נגמר המצב רוח של בעל הבית. לא די בכך שהוא לקח משכנתא, וקנה מבנה שבחו"ל היה עולה לו חצי המחיר, עכשיו הוא צריך להקטין אותו עוד יותר ולנדב מקום פנוי יקר בשביל שיהיה ארון בבית. עם ארונות קיר, אתם לא צריכים לדאוג בקשר לכך, משום שהם יהיו בתוך הקיר. הרכיב היחיד שייוותר חשוף הוא דלת הארון, והבגדים יוכנסו לתוך תא שייראה כמו מערה: קיר מימין, קיר משמאל ותקרה מלמעלה.

חיסכון אדיר ב- SPACE הביתי

ארון קיר הוא אביר האחסון המשתלם בישראל! תמורת סכום כסף זהה לארון רגיל אתם מקבלים ארון שלא תצטרכו להקצות לו משאבי מקום. פנים-הקיר שלכם יספוג זאת, ואתם תיהנו מאותו גודל חדר שהיה לכם במעמד רכישת הדירה.

הלקוחות שאינם מתאימים יכולים עדיין ליהנות מיתרון כמעט דומה

זה לא סוד שהסידור הזה לא מתאים לכל לקוח. עם מחירי נדל"ן כל כך יקרים כמו עכשיו, בעל בית בימינו יכול להיות אדם שקנה נכס מחולק מכל עבריו, ואז יש שכנים בכל מקום, ללא קיר פנוי. חשוב לציין ולהדגיש שלא מדובר בכל מי שיש לו שכנים. מי שקנה בית שלם, ולא יחידת דיור, גם אם הבית מוקף שכנים זה עשוי לקרות עם קיר של 200-300 ס"מ הבדל ובקיר כזה ניתן לעתים לחצוב. 

הנקודה היא שישנן בארץ עסקאות נדל"ן בהן 4-6 דירות נראות כמו בית אחד, אך למעשה כל יחידה היא דירה בפני עצמה. מיותר לציין שלא יהיה קיר שניתן לחצוב בו, וכמובן שבניית קיר כזה באמצע הדירה לא תשתלם כי לגרוע לעצמכם 300 ס"מ מקום לא יקדם אתכם לשום מקום. מה שאתם תוכלו לעשות אם יש לכם בית מסוג כזה הוא לבחור קיר שעל כולו יונח הארון. מה יקרה כשתפתחו את הארון? הוא לא יכיל כמעט נפח: 15 ס"מ לכל היותר. אבל הגובה והרוחב שלו יהיו עצומים ויאפשרו לכם מקום אחסון מכובד כמו בארונות העמוקים.

 

רוצים לדעת עוד? למידע נוסף על ארון קיר ניתן לפנות אלינו!