שם:
טל':
אימייל:
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!
 

ארונות בהזמנה אישית

בשיין דור אנו מתמחים בעיצוב ותכנון של ארונות בהזמנה אישית בהתאם לבקשתו של כל לקוח. אם אתם מעוניינים בעיצוב מקורי, ייחודי ואיכותי של ארונות בהתאמה אישית – צרו קשר עם המקצוענים בחברת שיין דור. בשיין דור תוכלו לקבל ייעוץ והצעות לגבי ארונות קיר, חדרי שינה, ארונות ילדים, מזנונים וחדרי ארונות. כל אלו ברמת גימור מושלמת, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תחת מעקב של מומחים, ובניה ע”י הנגרים המקצועיים והטובים בארץ. בשיין דור ניתן להזמין שירותי עיצוב ארונות בהזמנה אישית בהתאם לצרכי מידות ופרקטיות.     

רבים מעוניינים לבצע ארונות בהזמנה אישית. יש נישות מיוחדות שרק ארון המותאם אישית  יוכל להתאים. למרות שניתן למצוא היום ארונות מכל הסוגים והגדלים, ישנו עדיין הצורך, להזמין בהזמנה אישית, ארון שיתאים לצרכים האישים, לגודל מסוים, לצורה של קיר עגולה למשל, או לצורך האישי שלכם בתכנון ארון שיתאים לסוג הבגדים החפצים הנמצאים בו. ארון, כפי שכולנו יודעים, לא מזמינים בכל יום ולכן, יש להזמין ארון העשוי מחומרי גלם איכותיים, מחברה ידועה ושתהיה לכם אחריות מתאימה. וודאו לגבי המחירים בכמה יצרניות של ארונות המבצעות אף הן, ארונות בהזמנה אישית. חשוב לברר, אם המחיר יכלול הובלה והתקנה, או שאתם תשלמו על השירותים הללו בנפרד.

ארון בהתאמה אישיתעיצוב ארון באופן אישי

ארונות בהתאמה אישית של שיין דור

רבים יעדיפו להזמין ארונות בהזמנה אישית, כאשר דלתות הארון תהיינה דלתות הזזה. דלתות אלה, חוסכות במקום בחלל, הפתיחה שלהן היא נוחה וקלה וניתן כי תהיינה מראות על הדלתות של הארון, מה שיקנה לכם נוחות רבה יותר בעת הלבוש בכל בוקר, לפני לכתכם לעבודה. אם הארון הגיע אליכם ארוז בארגזים, חשוב לא לנגוע בו ולהמתין למתקין שהחברה שלחה, אחרת, תעודת האחריות לא תתפוס. המתכנים שבונים עברכם את הארון, ישבו עמכם וישרטטו תרשים מדויק, לאחר שישאלו אתכם את השאלות לגבי, כמה בגדים יש לכם לתלייה, כמה למדפים מה יותר ואילו חפצים אתם נוהגים לאחסן בארון.

ההבדל במחירי הארונות

ישנם הבדלי מהותיים בסוג ארונות בהזמנה אישית, בגלל הגודל וחומר הגלם או פרטי פרזול. יש לדעת, כי חומר הגלם היקרים ביותר, הם עץ מלא על כלל סוגיו, למרות שישנם עצים כמו עץ אורן, שהוא זול יותר, אך מדובר עדיין בעץ מלא שהוא חומר הגלם העמיד והטוב ביותר, למי שמעוניין בארון אשר ישרת אותו למשך שנים רבות. יש לבר כמה תשלומים ניתן לשלם ואם יצרנית הארונות באה לקראתכם. בקשו לראות את הארון לפני שיהיה בשלבי הבנייה האחרונים שלו, כך שיהיה לכם מושג  במראה אם הוא על פי שביעות רצונכם. שי לפנות לחברות הידועות שהן יצרניות ידועות של ארונות.

לקריאה נוספת: ארונות לבנים