שם:
טל':
אימייל:
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!
 

ארונות זכוכית מעוצבים

העיצובים בריהוט, הפכו מגוונים, ניתן למצוא מגוון רב של ארונות זכוכית מעוצביםאם כארונות מטבח, או ארונות בגדים. עיצוב זה הינו עיצוב  מודרני שהפך להיות נפוץ בשנים האחרונות. ניתן למצוא ארונות זכוכית מעוצבים בזכוכית חלבית, או זכוכית צרובה בקישוטים ודוגמאות שונות. ניתן למצוא גם ארונות זכוכית מעוצבים עם זכוכית כהה ומבריקה שמקנה לחדר מראה מהודר יותר.  האווירה בחדר בו יהיה מוצב ארון עם דלתו זכוכית היא חשובה, יש להתאים את הארון לשאר בפריטים. אם בעבר, ארונות היו רק למטרת אחסון, היום השילוב המנצח של עיצוב ואחסון הפך לשם דבר בתחום עיצוב הארונות. לרוב, מדובר בארונות הזה שהדלתות שלהם עשויות מזכוכית בעלת מראה מודרני עם קווים נקיים. ניתן למצוא ארונות זכוכית מעוצבים, בשילוב של אלומיניום, מה שיקנה לארון מראה מודרני בסגנון הי טק.
 
ארונות זכוכיתעיצוב ארון זכוכית

שיין דור מעצבים ארונות זכוכית

גם במטבח, ניתן למצוא את המראה של ארונות זכוכית מעוצבים בסגנונות שונים, כמו סגנון כפרי, מודרני או קלאסי. גם הדפסה של פרחים מיוחדים על דלתות של ארונות הזכוכית יכולה להילקח בחשבון, שכן, ישנם דגמים מרהיבים של ארונות זכוכית מעוצבים. תוכלו להתרשם במגזינים השונים לעיצוב הבית מהמבחר הרב של העיצובים בסוג ארונות ספציפי זה. פריטים של ריהוט כמו ארונות זכוכית, ממקדים אליהם את תשומת הלב. היום, ייצרני הארונות, מייצרים עבורנו מבחר רב של דגמים מיוחדים שבהם נוכל למצוא את העיצוב האהוב עלינו. חשוב להתאים את הארונות שיש בהם זכוכית לריהוט בשאר הבית, כך שאופי הרהיט לא יהיה שוני משאר הריהוט ותיווצר, איזו שהיא הרמוניה בבית ובחללים השונים בו.
 
נגיעות של צבע בארונות מעוצבים בזכוכית
 
יש כאלה שאוהבים דווקא את נגיעות הצבע שיקנו חיים בחדרי השינה, כאשר הם מזמינים ארונות זכוכית מעוצבים, ההתאמה של הצבע יכולה להיות בתיאום עם המראה והצבעים הנמצאים בחדר השינה. תוכלו ליצור תמונה אחידה של הדפס מיוחד של זכוכית על דלתות הארונות שלכם. בהרבה חברות שמייצרו ארונות יש זגגים מומחים, שיודעים להתאים את הדגמים השונים וליצור רהיט כמו ארון שאמור לאחסן לנו חפצי שונים ובגדים, אך להיראות מעוצב במיוחד ואפילו במראה יוקרתי. היום, הרבה אדריכלים ומעצבי פנים, עובדים הרבה עם זכוכית שניתן לראותה ברהיטים השונים בבית.

שיין דור ארונות מתמחים בתחום עיצוב וייצור ארונות כבר עשרות שנים לרבות ארונות זכוכית. אנו מציעים לכם לכם להתרשם ולבחור ארון זכוכית המתאים בדיוק לחלל חדרכם, כמו כן לפניכם מוצג ארון הזזה זכוכית מעוצב ונוח לשימוש. 

לקריאה נוספת: ארונות פינתיים לחדר השינה