שם:   טלפון:   אימייל:  
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!

מטבחים

עיצוב מטבחים מהשיש ועד הארונות והמגירות! אפשרות להוסיף אי למטבח! מטבחים דקורטיביים המתאימים לשילוב עיצובי בבית הלקוח! אנו נגבש עבורכם תכניות למטבחים אשר יתרמו רבות לעיצוב הבית שלכם ויגרמו לו, ללא ספק, לעלות כיתה. המטבחים שלנו מבוססים אך ורק על חומרי איכות, ומותאמים לכל לקוח ולקוחה גם בפאן האיכותי. לא כל עובד-מטבח מתנהג זהה. יש שמשתמשים במטבח להכנת ארוחות קלות בלבד, ויש שמשתמשים בו להכנת החלק העיקרי של תפריט המזון היומי שלהם. 2 סוגי המטבחים שונים בתכלית, אף על פי שגם מי שעיצבנו לו מטבח פשוט יכול, באמצעות שדרוגים ניידים שמיד נפרט אודותיהם, להשתמש בו להכנת מנות עיקריות. יחד עם זאת, למי שעושה זאת על בסיס יומי לא מומלץ להרגיש אורח במטבח של עצמו אלא להזמין מראש שיש מטבח וארונות מטבח יותר איכותיים.

ההבדלים בין מטבח סטנדרטי ופשוט למטבח המשמש להכנת מנות מורכבות

במטבח הראשון ניתן להתקין שיש מחומרי ייצור פשוטים ואף שבירים. מי שמשתמש במטבח שלו לחיתוך סלט והכנת ארוחות בוקר בסיסיות, בעוד שאת הארוחות הגדולות שלו הוא סועד בחוץ (למשל במקום עבודתו) יכול להסתפק בשיש מטבח זול שמוזיל באלפי שקלים את מחיר המטבח הכולל. יחד עם זאת, אם יום אחד הוא צריך להכין במטבח מנות רציניות יותר הוא יכול להיעזר במשטחים קשיחים הנובעים למשל משולחנות מתכתיים אלחלד שניתן לרכוש עבור המטבח במצבים אלה. לעומת זאת, מי שמראש מעוניין להשתמש במטבח בשביל לבשל את עיקר תכולת המזון שהוא צורך זקוק לשיש איכותי וחזק, העשוי מחומרים איכותיים. שיש כמו אוניקס או אבן קיסר יכול להתאים למצב זה.

פתרונות אחסון למטבחים חשוב לתכנן מראש, ועל פי סט צרכים מובנה

 

אנו נציג לכם את כל אפשרויות פתרונות האחסון שלנו. הם מבוססים על ארונות תחתונים, מתחת לכיור, ועל ארונות עליונים שיחצצו בין מרכז הקיר לתקרה. כמו כן, ניתן לייבא לביתכם סטים של מגירות שישלימו את תכולת פתרונות האחסון. פתרונות אחסון מחייבים גם פרזול מעוצב, והכוונה היא,כאמור, לידיות שלהם. ידית של ארון או מגירה היא אביזר קטן, אבל במטבח עובדים עם הרבה ידיות, ולכן יש בהן עוצמות שלא יאומנו בשביל לחולל שינוי במבנה התפאורתי של המטבח.