שם:
טל':
אימייל:
שיין דור ארונות
09-7489692
עד 70% הנחה מתצוגות!
 

ארון 4 דלתות

ארון 4 דלתות הוא ארון אשר מכסה, על פי רוב, חלל קיר שלם או מתרפס כארון פינתי על פני 2 ממדים, שהם כאמור 2 קירות ניצבים זה לזה. על מנת לתכנן ארון 4 דלתות – מבנה, אחסון הארון ועיצוב נדרש ידע מעשי בשלושת הנדבכים הללו אשר יסייע לכם לעצב את הארון ולהתאימו לשיקולים שלכם. להלן כל המידע הדרוש לשם יישום מלא של עיצוב ארון 4 דלתות.

עיצובים שונים של ארונות שיין דור

כאשר מתכננים את מבנה הארון מתכננים כיצד הוא ייראה מבפנים, כיצד יתבצע  האחסון בפועל: כמה תאים מסוג אחד יהיו בו וכמה מסוג אחר, כמה התקנים לאחסון תכולה קטנה של ביגוד כמו גרביים (למשל) יהיו בו. בשורה התחתונה, חשוב לעבור על כל המבנה על מנת לדעת כיצד בדיוק ייראה האחסון שלכם, וכמובן שחשוב לעשות זאת בהתאם לצרכים שלכם ולמה שאתם מורגלים בו, כמו גם להיקפי התכולה שיש לכם כרגע בבית.

אחסון

אופן האחסון של הארון בתוך הבית. אנו ממליצים על חציבה בקיר משום שזה חוסך המון המון מקום וכמובן גורם לנגישות-ארון טובה וחלקה יותר. אם הארון הוא עם דלתות הזזה אז בכלל הרווחתם שכן גם במעמד פתיחת הארון לא ייגרע מכם ולו סנטימטר בודד של מקום פנוי.

עיצוב ארון 4 דלתותארון 4 דלתות

עיצוב

עיצוב הארון הנדרש הוא עיצוב אשר ימצא חן בעיניכם אך קבלו מאתנו מספר טיפים משמעותיים:

* ארון הזזה (אין צורך לפרט, כבר הוסבר לעיל).

* ארון עם דלתות מודפסות המדמות תמונת קיר: מעבה את תחושת הצבע בחדר ויוצר אווריריות.

* ארון עם מראה במקום דלתות מודפסות יוצר מראת חדר ענקית.

* ארון המתפרס על 2 קירות חוסך מקום בחדר ומרכז את האחסון בפינתו.

בנוסף לאלו, ישנם אלמנטים של עיצוב הפרזול של הארון: המעטפת בארון הזזה, והידיות בארון הפתיחה. אלמנטים אלו חשובים מאד לחידוד מראהו של הארון ויצירת מראה אוורירי המוסיף המון. גם אם הפרזול קטן, לנוכחותו משמעות רבה גם בארון הפתיחה וגם בארון ההזזה.

יישום 3 הנדבכים

מומלץ, בהתאם למה שנלמד לעיל, לתכנן כיצד ייראה הארון, לרשום על פי 3 הנדבכים הללו את דרישותיכם ולהגיש את המצווה בחנות ארונות מקצועית המתמחה במכירת ארון 4 דלתות.

שיין דור ארונות מתמחים בעיצוב וייצור ארונות בעלי 4 דלתות כבר שנים רבות.

לפניכם מוצגים מגוון ארונות 4 דלתות כגון – ארון בגדים 4 דלתות, ארון הזזה 4 דלתות ועוד.

לקריאה נוספת:

ארון הזזה 3 דלתות

ארון בגדים עם דלתות הזזה

ארונות מעץ מלא